"Nejen" moudrá strava od Sovy

Autor: Eduard a Eva Sovovi

„NEJEN“
MOUDRÁ STRAVA OD SOVY
aneb jak snadno zhubnout a vyzdravět
Eduard a Eva Sovovi


Pozor na geneticky modifikované potraviny. V těle působí jako antibiotika, varuje profesorka Strunecká


Dobrýýý déén.

Pojďte, prosím, dál, nebojte se, nestyďte se. Ne nemáme uzavřenou společnost. Ten stůl máme připraven ne jako slavnostní tabuli, ten je určen pro vás, pro všechny slušné lidi, kteří se nebojí spolu navzájem komunikovat a nemají problém sedět vedle cizího člověka.

Tak těmito slovy vítáme naše nové zákazníky, kteří si všimli, že naše původní restaurace pod názvem
R & E Gallery bar po patnácti letech zcela změnila jak své logo, tak i sortiment se zaměřením na zdravou výživu. Změna to byla zásadní. Čtyři měsíce jsme bourali, přestavovali, natírali a vymýšleli zbrusu nový kabát pro další díl našeho podnikání.

Z gastronomického hlediska nezůstal kámen na kameni, Z jídelníčku jsme vyhodili veškeré maso, kávy obsahující kofein, alkohol, cigarety, různé slazené nápoje, jídla smažená, fritovaná, pečená. Jednodušeji řečeno – vyjmuli jsme z naši stravy veškeré živočišné tuky a rafinované cukry. (Až na několik tzv. přechodníků.)
A co nás k tomu vedlo? Proč jsme vybočili z kolejí normálních lidí? I tato otázka na první pohled složitá, je ve skutečnosti naprosto banální. Po patnácti letech stereotypního podnikání, kdy jsme v práci pobývali od pondělí do pátku celodenně, jsme zjistili, že jsme se silami v koncích. Vzhledem k tomu, že ekonomika místního regionu není vůbec silná (téměř dvacetiprocentní nezaměstnanost), jsme se rozhodli prorazit s něčím novým, co by nás motivovalo i myšlenkově. Nápad se zdravou výživou se zrodil prostě najednou v manželčině hlavě, a díky tomu, že já jsem měl od nápadu k realizaci vždy blízko, začala vlastní přestavba restaurace.
„NEJEN“ MOUDRÁ STRAVA OD SOVY II. ANEB JAK JSEM SPOJOVAL FIRMY ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOU VÝŽIVOU: www.moudrasova.eu/kniha/k1.html„NEJEN“ MOUDRÁ STRAVA OD SOVY II. ANEB JAK JSEM SPOJOVAL FIRMY ZABÝVAJÍCÍ SE ZDRAVOU VÝŽIVOU: www.moudrasova.eu/kniha_02/kniha02.php?strana=3z
>>

webmaster: Lukáš Podzimek

© Anastázia Mahovská